O mnie

Moje zdjęcie
Opalala to radosny okrzyk pojawiający się często w moim domu, z taką też radością tworzę rzeczy przeróżne, które wcześniej zaświtają gdzieś w mojej głowie. Dziergam, szyję, lepię, maluję sama lub w towarzystwie młodszego pokolenia - to takie wakacje od obowiązków. m.wojtkowska@o2.pl

piątek, 21 grudnia 2012

Franio i bombki

Franio już wie niedługo będą święta, dostał nowe ubranko i świąteczną czapę, do domu przybyła choinka Franio obwąchał każda igiełkę, ach cóż to za zapach, tak od dzisiaj tak będą dla niego pachniały święta. A jak zobaczył bombki, bardzo mu ...się spodobały i w każdej szukał swojej mordki, a mordki te były takie śmieszne, takie pyzate i wykręcone. W oczekiwaniu na ubieranie choinki Franio postanowił ułożyć się u jej podstawy i pomarzyć o magii świąt i o prezentach.

 Franio already knows will soon be Christmas, he got a new suit and a Christmas cap, Christmas tree arrived home Franio sniffed each stab, oh what's that smell, so from now on it will be for him smelled holidays. And he saw balls, greatly appealed to him, and each sought his snout and snout were so funny, so chubby and twisted. In anticipation of the Christmas tree dressing Franio decided to lay at its base, and dream of the magic of Christmas and gifts.
 
 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza