O mnie
- opalala
- Opalala to radosny okrzyk pojawiający się często w moim domu, z taką też radością tworzę rzeczy przeróżne, które wcześniej zaświtają gdzieś w mojej głowie. Dziergam, szyję, lepię, maluję sama lub w towarzystwie młodszego pokolenia - to takie wakacje od obowiązków. m.wojtkowska@o2.pl
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą królisie. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą królisie. Pokaż wszystkie posty
środa, 8 stycznia 2014
środa, 20 listopada 2013
poniedziałek, 24 czerwca 2013
środa, 5 czerwca 2013
wtorek, 26 lutego 2013
piątek, 25 stycznia 2013
królinka i marchewa
what a beautiful carrot. I always wanted to have a carrot field, I run to planted it, for the year I will be rich
sobota, 22 grudnia 2012
sobota, 15 grudnia 2012
zielony ....
ogórek, ogórek zielony ma garniturek i spodnie, i sandały poprostu zielony jest cały.................czyli zielony stworek z żółtym nochalem
czwartek, 27 września 2012
wtorek, 28 sierpnia 2012
króliś
chętnie bym gdzies kicnął
oj ale tam jest coś strasznego!
lepiej spojrzę w druga stronę
yyyy też strasznie
no to schrupie marchewę i może wtedy pokicam
oj ale tam jest coś strasznego!
lepiej spojrzę w druga stronę
yyyy też strasznie
no to schrupie marchewę i może wtedy pokicam
Subskrybuj:
Posty (Atom)




