O mnie
- opalala
- Opalala to radosny okrzyk pojawiający się często w moim domu, z taką też radością tworzę rzeczy przeróżne, które wcześniej zaświtają gdzieś w mojej głowie. Dziergam, szyję, lepię, maluję sama lub w towarzystwie młodszego pokolenia - to takie wakacje od obowiązków. m.wojtkowska@o2.pl
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą na ołówek. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą na ołówek. Pokaż wszystkie posty
środa, 20 listopada 2013
sobota, 22 grudnia 2012
piątek, 17 sierpnia 2012
czwartek, 16 sierpnia 2012
mucha ogórkówka
bzyt, bzyt też jestem mucha tylko zmodyfikowana
mucha ogórkówka jestem, latam sobie to tu, to tam i cieszę sie życiem
wtorek, 14 sierpnia 2012
niebieskoucha
oto ja niebieskie uszka mam
wpadłam na chwilę do kubeczka, ale ...
ostatecznie zdecydowałam, że tu będzie mój domek
wpadłam na chwilę do kubeczka, ale ...
ostatecznie zdecydowałam, że tu będzie mój domek
poniedziałek, 13 sierpnia 2012
ślicznotka
lustereczko powiedz przecie kto jest najpiękniejszy w świecie?
na tle kwiatków też ładnie wyglądam :)
a może do komóreczki się podczepię :)
komórkowiec
O do komórki mnie przyczepiła, a czy ja jestem euglena lub pantofelek, żeby mnie w parę z komórką łączyć !
sobota, 11 sierpnia 2012
paszczaczki malusie
oto najmniejsze spośród paszczaczków
a kuku
a kuku, teraz jestem tu :)
o i znowu jakieś zapiski
co bedziemy jeść, a płatki z mleczkiem
no to sobie popiszę

o jest nareszcie moje teraz sobie posłucham muzy
ale kawałek
no dobra idę sobie mp-ek w łapki i uciekam
halo czy ktoś chce się napić
wygladam jak duszek
ostatecznie zrobiono ze mnie ......świnię? a miała być trąbka
a kuku
a kuku, teraz jestem tu :)
o i znowu jakieś zapiski
co bedziemy jeść, a płatki z mleczkiem
no to sobie popiszę
o jest nareszcie moje teraz sobie posłucham muzy
ale kawałek
no dobra idę sobie mp-ek w łapki i uciekam
halo czy ktoś chce się napić
wygladam jak duszek
ostatecznie zrobiono ze mnie ......świnię? a miała być trąbka
Subskrybuj:
Posty (Atom)

