O mnie

Moje zdjęcie
Opalala to radosny okrzyk pojawiający się często w moim domu, z taką też radością tworzę rzeczy przeróżne, które wcześniej zaświtają gdzieś w mojej głowie. Dziergam, szyję, lepię, maluję sama lub w towarzystwie młodszego pokolenia - to takie wakacje od obowiązków. m.wojtkowska@o2.pl

wtorek, 26 czerwca 2012

nochal średniaczek

średniaczek czyli coś pomiędzy breloczkiem a wielkoludem, wypchany ocieplinką, a nóżki sa grochowe :)


nochalów kolejna odsłona

a teraz nochale wielgaśne wypchane na przemian grochem i ocieplinka sa ciekawe w dotyku, no i oczywiście milutkie bo z polaru minky







nochale te malutkie bryloczki

nochale powoli rozwijają się to mała kolekcja bryloczkowa






ten torchę dłuższy i chudszy od rodzeństwa