oto on pempucjusz wspaniały jego królestwo to ta oto paprotka, a on sam jest dumny i blady
O mnie
- opalala
- Opalala to radosny okrzyk pojawiający się często w moim domu, z taką też radością tworzę rzeczy przeróżne, które wcześniej zaświtają gdzieś w mojej głowie. Dziergam, szyję, lepię, maluję sama lub w towarzystwie młodszego pokolenia - to takie wakacje od obowiązków. m.wojtkowska@o2.pl
poniedziałek, 6 sierpnia 2012
niedziela, 5 sierpnia 2012
wieszak/organizer na kolczyki
coś praktycznego - czyli wieszaczek na gubiace sie kolczyki
pusty
i zapełniony
boczek na rzepie aby wygodniej zapiąć kolczyki
pusty
i zapełniony
boczek na rzepie aby wygodniej zapiąć kolczyki
piątek, 3 sierpnia 2012
piątek, 27 lipca 2012
ptaki i wilk
na wczasach powstały jeszcze ptaki i wilk na specjalne zamówienie (ten z bajki o trzech świnkach, to wilk, a nie świnki najbardziej się podobał)
na wczasach powstały paczczaki i nochale na szydełku
na wczasach udało mi się stworzyc parę nochali i paszczaków, wszystkie na szydełku (maszyna nie zmiesciła się do walizki :) ), a oto efekt :
tu kilka wiekszycg kolesi
a tu maluchy wszystkie tworzone na tym oto fotelu
a i jeszcze sesja w domu
tu kilka wiekszycg kolesi
a tu maluchy wszystkie tworzone na tym oto fotelu
a i jeszcze sesja w domu
Subskrybuj:
Posty (Atom)